Мобільний: 0973663621
Головна Гербіциди на зернові Гербіцид Гранстар Про

Гербіцид Гранстар Про

В наявності

Гербіцид Гранстар ПРО 75 в.г. - системний гербіцид для післясходового контролю дводольних бур'янів. Гербіцид зупиняє поділ клітин чутливих бур'янів, внаслідок чого їх ріст припиняється через декілька годин після обробки. Видимі симптоми з'являються через 5-8 днів, а загибель бур'янів наступає через 10-25 днів. Тепла і волога погода підвищує швидкість дії геріциду, а прохолодна і суха - уповільнює їх. 

Гранстар ПРО ― прогресивна формуляція популярного гербіциду Гранстар, яка робить якість препарату ще вище.

Гранстар ПРО містить трибенурон-метил ( 750 г / кг). Пластикові банки по 500 г. Препаративна форма Вододіспергірємі гранули, отримані методом екструзії. Ця формуляція володіє покращеними споживчими властивостями.

Гранстар ПРО селективний для рослин пшениці та ячменю починаючи з фази 2 листків до появи прапорцевого листка . Це забезпечує отримання максимальної надбавки урожаю і дає можливість при необхідності застосовувати Гранстар ПРО в пізні терміни.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ Широкий спектр контрольованих бур'янів (особливо стійких), таких як осот та ін. Більш прогресивна формуляція покращує властивості гербіциду Низька норма витрати ефективно пригнічує більшість дводольних бур'янів. Швидко розкладається, не залишаючи залишків у продукції й навколишнє середовище. Широкий діапазон строків застосування. Більша гнучкість застосування, дія мало залежить від стану грунту і погоди чи не мігрує за профілем грунту. Може застосовуватися в водо-охоронних зонах. Економічний і зручний в обігу, застосуванні і зберіганні.
Норма 15г ― 25г на 1 га + ПАР Тренд 90.


Гранстар Про 75 В.Г. продаж в межах України

​Купити Гранстар Про оптом та в роздріб, Ви можете на нашому сайті. Ціна 840грн
Відгуки про товар (0)