Корзина: Корзина пуста

Гербіциди на кукурудзу

Гербіциди на кукурудзу. На нашому сайті АГРОДОМ представлені гербіциди на кукурудзу від однорічних та багаторічних, злакових та дводольних бур'янів. За доступними цінами оптом та в роздріб.

8 855 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Базоран. Активний інгредієнт: Бентазон, 480 г\л Ефективний післясходовий селективний контактний гербіцид проти дводольних бур'янів в посівах сої.
В наличии
Артикул: Дик, Диален Супер
5 250 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Дік. Активний інгредієнт: 2,4-Д, 344 г\л + дикамба, 120 г\л Післясходовий системний гербіцид для ефективного контролю дводольних бур'янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
В наличии
Артикул: Дикбан
2 745 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Дікбан. Активний інгредієнт: дикамба, 480 г\л Селективний системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними двосім'ядольними бур'янами в посівах зернових колосових та кукурудзи.
В наличии
Артикул: Микодин, Диален
2 470 грн.
Производитель: ХІМАГРОмаркетинг
Гербіцид Мікодин Системний післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах пшениці, ячменю та кукурудзи. Діюча речовина: 2,4-Д диметиламінна сіль 344 г/л, дикамби диметиламінна сіль, 120 г/л
В наличии
Артикул: Прима
1 530 грн.
Производитель: UKRAVIT
Гербіцид Агент Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
В наличии
7 700 грн.
Производитель: BASF
Гербіцид Базагран Селективний контактний гербіцид у формі водного розчину проти дводольних бур'янів (в т.ч. стійких до 2М-4Х та 2,4-Д) на посівах: пшениці озимої та ярої, жита, ячменю, вівса, ярих зернових з підсівом люцерни або конюшини, проса, рису, кукурудзи, гороху, льону-довгунця, сої, хмелю, люцерни, конюшини польової, м'яти перцевої, райграсу однорічного.
В наличии
Артикул: Диален Супер
2 760 грн.
Производитель: Альфа Хімгруп
Гербіцид Дикамба Діюча речовина: Дикамба, 480 г/л Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних і деяких багаторічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4-Д та МЦПА, бур’янів у посівах пшениці, ячменю та кукурудзи.
В наличии