Корзина: Корзина пуста

Гербіциди на зернові (пшениця, ячмінь, жито)

Гербіциди на зернові гербіциди на зернові. На нашому сайті АГРОДОМ представлені гербіциди на зернові від однорічних та багаторічних, злакових та дводольних бур'янів. За доступними цінами оптом та в роздріб.

Выводить: 10 30
3 975 грн.
Производитель: STEFES
Гербіцид Штефаране ​Діюча речовина: флуроксипір, 333 г\л * ПРИЗНАЧЕННЯ Гербіцид системної дії ауксинного типу для обробки посівів озимої пшениці.
В наличии
8 855 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Базоран. Активний інгредієнт: Бентазон, 480 г\л Ефективний післясходовий селективний контактний гербіцид проти дводольних бур'янів в посівах сої.
В наличии
Артикул: Граник
470 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Гранік. Активний інгредієнт: трибенурон-метил, 750 г\кг Післясходовий гербіцид для високоефективного контролю широкого спектру дводольних бур'янів у посівах зернових колосових культур.
В наличии
Артикул: Дик, Диален Супер
5 250 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Дік. Активний інгредієнт: 2,4-Д, 344 г\л + дикамба, 120 г\л Післясходовий системний гербіцид для ефективного контролю дводольних бур'янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
В наличии
Артикул: Дикбан
2 745 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Дікбан. Активний інгредієнт: дикамба, 480 г\л Селективний системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними двосім'ядольними бур'янами в посівах зернових колосових та кукурудзи.
В наличии
Артикул: Микодин, Диален
2 470 грн.
Производитель: ХІМАГРОмаркетинг
Гербіцид Мікодин Системний післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах пшениці, ячменю та кукурудзи. Діюча речовина: 2,4-Д диметиламінна сіль 344 г/л, дикамби диметиламінна сіль, 120 г/л
В наличии
Артикул: Прима
1 350 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Прайм Суспензійна емульсія Діюча речовина 2,4 Д 452,5 г/л+флорасулам 6,25 г/л Ефективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів зернових колосових та кукурудзи від широкого спектра дводольних бур’янів.
В наличии
2 030 грн.
Производитель: STEFES
Гербіцид Штума Селективний гербіцид системної дії. Діюча речовина: феноксапроп-П-етил, 69 г / л + клоквінтосет-мексил (антидот), 34,5 г / л Високоселективний післясходовий гербіцид для цілеспрямованої боротьби з однорічними злаковими бур’янами на посівах озимої пшениці.
В наличии
Артикул: Прима
1 530 грн.
Производитель: UKRAVIT
Гербіцид Агент Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
В наличии
7 700 грн.
Производитель: BASF
Гербіцид Базагран Селективний контактний гербіцид у формі водного розчину проти дводольних бур'янів (в т.ч. стійких до 2М-4Х та 2,4-Д) на посівах: пшениці озимої та ярої, жита, ячменю, вівса, ярих зернових з підсівом люцерни або конюшини, проса, рису, кукурудзи, гороху, льону-довгунця, сої, хмелю, люцерни, конюшини польової, м'яти перцевої, райграсу однорічного.
В наличии
1 2