Корзина: Корзина пуста

Гербіциди

Выводить: 10 30
3 975 грн.
Производитель: STEFES
Гербіцид Штефаране ​Діюча речовина: флуроксипір, 333 г\л * ПРИЗНАЧЕННЯ Гербіцид системної дії ауксинного типу для обробки посівів озимої пшениці.
В наличии
8 855 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Базоран. Активний інгредієнт: Бентазон, 480 г\л Ефективний післясходовий селективний контактний гербіцид проти дводольних бур'янів в посівах сої.
В наличии
Артикул: Граник
470 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Гранік. Активний інгредієнт: трибенурон-метил, 750 г\кг Післясходовий гербіцид для високоефективного контролю широкого спектру дводольних бур'янів у посівах зернових колосових культур.
В наличии
Артикул: Дик, Диален Супер
5 250 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Дік. Активний інгредієнт: 2,4-Д, 344 г\л + дикамба, 120 г\л Післясходовий системний гербіцид для ефективного контролю дводольних бур'янів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
В наличии
Артикул: Дикбан
2 745 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Дікбан. Активний інгредієнт: дикамба, 480 г\л Селективний системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними двосім'ядольними бур'янами в посівах зернових колосових та кукурудзи.
В наличии
Артикул: Микодин, Диален
2 470 грн.
Производитель: ХІМАГРОмаркетинг
Гербіцид Мікодин Системний післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах пшениці, ячменю та кукурудзи. Діюча речовина: 2,4-Д диметиламінна сіль 344 г/л, дикамби диметиламінна сіль, 120 г/л
В наличии
Артикул: Прима
1 350 грн.
Производитель: RANGOLI
Гербіцид Прайм Суспензійна емульсія Діюча речовина 2,4 Д 452,5 г/л+флорасулам 6,25 г/л Ефективний двокомпонентний гербіцид для захисту посівів зернових колосових та кукурудзи від широкого спектра дводольних бур’янів.
В наличии
2 030 грн.
Производитель: STEFES
Гербіцид Штума Селективний гербіцид системної дії. Діюча речовина: феноксапроп-П-етил, 69 г / л + клоквінтосет-мексил (антидот), 34,5 г / л Високоселективний післясходовий гербіцид для цілеспрямованої боротьби з однорічними злаковими бур’янами на посівах озимої пшениці.
В наличии
Артикул: Прима
1 530 грн.
Производитель: UKRAVIT
Гербіцид Агент Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних дводольних бур’янів, в т. ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольних видів у посівах зернових колосових культур та кукурудзи.
В наличии
7 700 грн.
Производитель: BASF
Гербіцид Базагран Селективний контактний гербіцид у формі водного розчину проти дводольних бур'янів (в т.ч. стійких до 2М-4Х та 2,4-Д) на посівах: пшениці озимої та ярої, жита, ячменю, вівса, ярих зернових з підсівом люцерни або конюшини, проса, рису, кукурудзи, гороху, льону-довгунця, сої, хмелю, люцерни, конюшини польової, м'яти перцевої, райграсу однорічного.
В наличии
1 2